Sol 8 den. Ultra dunne Zomer panty S/M/L/XL.
OverzichtUltra transparante 8 Denier zomer panty. Deze heerlijke zomerse panty draagt zo licht dat je zou vergeten dat je er 1 draagt. De panty's zijn licht geparfumeerd en voorzien citronella zodat u ook nog eens geen last heeft van muggen of zand vlooien. De panty is voorzien van een extra brede boord voor extra draag comfort.
Geef je benen een heerlijke zonovergoten look en voel je fris en licht.
Perfect voor de warme zwoele avonden, waarop je toch een zomers jurkjes wilt dragen maar je benen wel wilt beschermen tegen vervelende muggen bulten.
Het model op de foto draagt de kleur bronzage. Voor een mooie natuurlijke look, kunt u de kleur Playa of Daino dragen. Deze mooie natuurlijke kleuren geven uw benen net even en zomers tintje en een mooie egale huid.
Door de speciale freshnes behandeling en het gebruik van speciale materialen, houdt deze panty je benen koel en droog en voelen ze niet plakkerig aan.
Voel je vrij, fris, beschermd en luchtig in deze ultieme zomer panty. Alleen jij weet dat je er eentje draagt.
Extra informatie:
8 Den.
Verkrijgbaar in S tot en met XXL.
In de kleuren: Bronzage, Daino, Zwart, Playa en Sabbia.
Matte finisch met een natuurlijk mooi glansje.
Natuurlijke uitstraling en perfect voor de zomer.
Versterkte onzichtbare teen, geschikt voor open schoenen.
Licht geparfumeerd.
Voorzien van katoenen kruisje.
Heel dun, dus voorzichtig aantrekken.
Het is aan te raden deze panty een maatje groter te bestellen.
Geeft geen steun.
Anti mug.
Bevat citronella.
Polyamide( Nylon) -85%
Elastane – 15%