Nady hold-ups 70 10/12 mmHg
OverzichtHold-ups die steun geven en er ook nog eens waanzinnig uitzien? Ze bestaan.
De Nady hold-ups worden veel gedragen door stewardessen.
En we krijgen hele enthousiaste reacties over de Nady hold-ups, vandaar dat we het assortiment hebben uitgebreid met de Nady 70 hold-ups en de Nady 140 hold-ups.
Deze hold-ups vallen lekker lang en kunnen hoog op de dijbenen gedragen worden.
Ze zijn zeer geschikt voor lange dames of heren tussen de 1.70 en 1.90
De hold-ups hebben een prettige pasvorm, geven een lekkere stevige ondersteuning, 10/12 mmHg kwikdruk.
De kousen met zelfophoudende band zijn ontwikkeld onder medisch toezicht en doormiddel van de modernste sterilisatie technieken behandelt tegen schimmels en bacteriën.
Zodat je, je extra fris de dag door kunt met prachtige benen.
Nady hold-ups geven een masserend en steungevend effect waardoor je de hele dag op je benen kunt staan.
Het voordeel van hold-ups die steun geven is ook dat er extra veel lycra in zit en ze hierdoor over het algemeen lang mee gaan.
Ze zitten heerlijk zonder af te zakken of striemne te geven, en ze zien er prachtig uit door de mooie kanten rand met een silliconenlaagje voor extra prettig draagcomfort.
Had je ooit verwacht dat je voor je gezond heid kousen koopt en er dan zo prachtig en vrouwelijk bijloopt.
Deze prachtige hold- ups zijn verkrijgbaar in de kleur Visione, een natuurlijke medium bruine huidskleur met een zonnig tintje en in het zwart, ze hebben een mooie glans en een luxe uitstraling.
De hiel zool en tenen zijn versterkt voor extra draaggemak en geven een prettig gevoel.
De Hold-ups geven een compressie van 10/12 mmHg. Steunklasse 3.
De Nady hold-ups 70 vallen iets langer dan de Nady 40 hold-ups of de Nady 140 hold-ups en zijn hierdoor erg populair bij dames en heren met hele lange benen.
De juiste kleur en maat kiezen blijft altijd lastig.
Mocht u twijfelen welke kleur het beste bij u past, dan kunt u altijd even mailen naar info@stessonline.nl
Ook kunt u even kijken bij de linkjes hieronder.